Akuvox

Akuvox Hakkında

1996 yılında Star-net grup şirketleri bünyesinde kurulan Akuvox, 3500'den fazla çalışanı bulunan ve cirosunun %50'den fazlasını AR&GE yatırımı yapmaktadır. 


70.000 m2 den fazla alan üzerinde kurulu bulunan üretim tesislerine sahip olan Akuvox, her geçen sene çift haneli basamaklarda büyüme hacmine sahiptir. 


Akuvox Değer Teklifleri


İnovasyon

Akuvox, Yıllık gelirinin %50sinden fazlasını AR&GE yatırımına ayırmaktadır. Gelişen güvenlik ve iletişim ihtiyaçlarına yönelik olarak yazılım, donanım ve tasarım güncellemelerini gerçekleştirebilen Akuvox, tüm akıllı-ev ve güvenlik ihtiyaçları için çeşitli çözümler sunmaktadır. 


Kalite

Akuvox, her zaman pazara daha kaliteli ürünler sunmak için çalışmaktadır. Dünya standartlarındaki üretim tesislerine sahip olan Akuvox, günümüz ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarını en kaliteli şekilde son kullanıcılarla buluşturmaktadır. 


Hizmet

Akuvox müşteri odaklı bir yaklaşım ile bugünün ve yarının tüm güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Satış, teknik ve lojistik destek özelliklerini 24 saat hizmet verebilen bir yaklaşım ile tüm dünyaya yayılmayı hedeflemektedir. 


Akuvox ürünleri Bircom güvencesiyle pazara sunulmaktadır.