Başarı Hikayeleri

Çözümlerimiz ve başarı hikayelerimiz...

Yemek Sepeti'nin Tercihi Sennhesier DW Pro Serisi Oldu

Sohbetimize başlarken öncelikle sizi ve şirketinizi tanıyabilir miyiz?


Selamlar Ben Bülent Bal. Yemeksepeti Kullanıcı Deneyimi Departmanında Operasyon Teknik Destek Müdürü olarak görev yapıyorum. Yemeksepeti, paket servis hizmeti bulunan restoranlar ile yemek siparişi vermek isteyen internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir platformdur. Anlaşmalı restoranlara web ve mobil uygulamalar aracılığı ile kullanıcılarımızın kolayca sipariş verebilmesi üzerine sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Bu sipariş sürecinde güncel menülere ulaşmalarını sağlarken, indirimler,  özel kap-kampanyalar ile kullanıcılarımıza avantajlar da sağlıyoruz Son dönemde Vale hizmetimiz ile paket servisi olmayan restoranlardan da sipariş verilmesini sağladığımızı ifade etmeliyim.


Çağrı merkezi operasyonlarınızda neden böyle bir yeniliğe ihtiyaç duydunuz?

Balmumcu ofisimiz -biz Kampüs diyorduk oraya- alan olarak bize yetmemeye başladıktan sonra yeni ofisimiz Yemeksepeti Park için hayatı kolaylaştırcak yenilikleri kurgulamaya başladık. Yemeksepeti Kurucu Ortağı  ve CEO'su Nevzat Bey özellikle wireless ekipmanlara yönelmemizi istedi. Hem kabloların oluşturduğı çirkin görüntüden kurtulmuş olacaktık hem de operasyon ekibimizin hareket kabiliyeti artacaktı. 


Sennheiser’ın DECT serisi premium kulaklıkları tercih etme nedeniniz nedir?

Biz seçim yaparken bir çok markanın, isteklerimizi karşılayabilecek modellerini karşılaştırdık.  Öncelikle Bircom bizim ile çalışma isteğini en çok hissettiren firma oldu. Sennheiser kalitesini de zaten biliyorduk. Ürün özellikleri de isteklerimiz ile örtüşünce tercihimiz Sennheiser'dan yana kullandık.


Yeni kulaklıkların müşteri iletişiminde tüketicilere ve çalışanlarınıza ne gibi faydaları dokunacak?

Çalışanlarımız daha az kablo olan ve özgür çalışma alanına sahipler. Bu da,  arkadaşlarımıza çalışma esasında rahat bir konfor alanı oluşturmalarına olanak veriyor. Kullandığımız kulaklıkların kısa sürede %50 şarj olabilmesi, UNC teknolojisi, akustik şok koruması Activegard öne çıkan faydalar sağlayacağımız birçok özelliğinden bazıları. Yeni kulaklıklarımız hem kullanıcılarımız hem iş ortağımız restoranlar ile de daha kaliteli telefon görüşmeleri deneyimlememizi sağlıyor.