Teldat M1

Teldat-M1 zengin arayüzü ile yönetim binasına uzak bölgelerdeki ofislerin-şubelerin genelinde iletişim ihtiyaçlarının büyük çoğunluğunu karşılar. Farklı tipteki iletişim kartlarıyla yeni taleplere adapte olabilmesi ofislerin için etkin bir diğer özelliğidir.

Bu yüzden Teldat-M1 routerın üstün özellikleriyle merkezden uzakta konumlanan şubeler arasında kurulan bağlantı ile farklı çözümler için kullanabilirsiniz. Böylelikle sermayenizi daha efektif kullanır ve yatırımlarınızın karlılığını arttırabilirsiniz. Slotlar için mevcut WAN kartları şu şekilde olmalıdır: •Bir SFP port •Bir senkron/asenkron seri port •Bir G.SHDSL 8-wire ATM/EFM port •E1/T1 port Teldat-M1, bağlantılarda 100 Mbps standart bir trafik kullanan merkezden uzak bölgelerdeki şubelerin ve ofislerin normal şartları için bağlantı çözümlerini bünyesinde barındırır. Bu bağlantılar şifreli veya şifresiz olabilir. Bu oran iki katına da çıkabiliyor. Tedlat-M1 yönlendiricinin, “durumsal” erişim listeleme sistemi(Karşılaşılan durumlara göre güvenlik duvarı), ALG (Application Layer Gateway) özelliği vardır. Böylece iletişim biçimleri için maksimum düzeyde koruma sağlar. Teldat-M1’nin QoS Sistemi(Teldat BRS); önceliğe, modellemeye ve her bir trafik akışını bağımsız etiketlemeye izin verir(VoIP, Datanın önceliklendirilmesi 1, Datanın önceliklendirilmesi 2 vb.). Böylelikle uygulama şebekesi ağında uygun bir şekilde kurulabilir. Her bir şube uygulamasını uyarlayabilen SLA’yi kolaylaştırıyor. Teldat-M1 komuta arayüzüne(CLI) profesyonel kullanım için tam olarak ayarlanmıştır. Buna ek olarak router kurum içerisindeki gerekli tüm fonksiyonlara, özelliklere sahiptir. Etkin, detaylı ve merkezi bir yönetim için TeldatGES yönetim platformu oluşturulmuştur.

Daha fazla bilgi
    • -4x10/100/1000 Switch -Wan kartlar için slot -Modele bağlı olarak Ethernet 1x10/100/1000 (WAN veya LAN) -Modele bağlı olarak dahili 3G/4G modül -WiFi 802.11 a/b/g/n(Opsiyonel,lisans gerekterir) -USB 2.0 port(Opsiyonel, lisans gerekterir)