Teldat K

Teldat K yönlendiriciler kablolu veya mobil olarak, ofisinizin farklı şubeleri için yüksek hızlı, güvenli bir yönlendirme, kaliteli bir servis hizmeti ve maksimum seviyede uyumluluk sağlar.

Yararları-Teldat K kompakt yönlendiriciTüm dünyaya kurulabilme özelliği : Teldat’ın dünyadaki tüm bankamatiklere kurulmuş yönlendiricileri vardır. Amerika’dan Avrupa’ya oradan Güney Doğu Asya’ya kadar… Yıllar önce kurulan sabit hatlar ve GPRS teknolojisi telefon operatörlerinden sağlandığı günden beri Teldat müşterilerine mobil özelliği ile de büyük bir avantaj sağlıyor. Teldat yönlendiricilerinde en son mobil teknolojiyi kullanmaktadır. İletişim ayarlarının kolaylığı: 3G veya 4G/LTE ile mobil bağlantı, bankamatiklerin yerleşim alanındaki sabit hatlardan bağımsız olarak ayarlanabilmesi demektir. Bu yerleşim yerindeki makinelere bağlı olan sabit hat ATM’nin sahibine ait olmayabilir. Bu durumda, özellikle yönlendiricideki SIM modüllerinin kurulumunun kolaylığı ile kıyaslandığında, ATM’ye sabit bir hat getirmek çok fazla zaman kaybı ve para kaybı demek olabilir. Son kullanıcıya faydaları: Uzak bölgelerdeki ATM’lere kullanıcının istediği her yerde kurulabilir. 3G/4G bağlantısının getirmiş olduğu özgürlük ve herhangi bir sabit hatta bağlı olmama kolaylığı bunu kullanıcıya olanaklı kılar. Etkinlikler için geçici yerleştirme: Kullanıcılar için oldukça değer verilen bir başka kurulum şekli de budur. 4G ve 3G ile yapılan mobil bağlantı uzak bölgelerdeki ATM’lerde geçici etkinlikler için çabuk ve kolay kurulum imkanı verir. Bu tip etkinlikler çok sayıda müşterinin bulunduğu ve nakit para ihtiyacının olduğu etkinliklerdir. Bu etkinliklere ticari fuarlar, spor organizasyonları ve konserler örnek gösterilebilir. Yeni şubeler için geçici yerleştirme: Telekomunikasyon şirketinden kaynaklanabilecek sorunlardan ve bir banka şubesini açarken karşılaşılan birçok sebepten dolayı şubedeki normal sabit hatlarla yönlendirici uyumluluk göstermeyebilir. Bunun üstesinden gelmek için, Teldat bankalara ve diğer finansal kuruluşlara 3G/4G bağlantılarla çalışabilen Teldat yönlendiriciyi öneriyor. Bu yönlendirici sabit hatta bağlı yönlendiricilerin arayüzü ile aynı özelliklere sahiptir. Bu demek oluyor ki, banka şubeleri ve ATM’ler istenilen zamanda açılabilir. Bankanın diğer yerel ağında olduğu gibi sorunsuz bir şekilde çalışır. Sabit hatta aktarma: Uzak bölgelere kurulan ATM’lerin herhangi bir zaman dilimi içersinde sabit hatta geçilmek istenirse, aynı Teldat K yönlendirici işlevini devam ettirebilir. Çünkü bu yönlendirici sabit FTTH bağlantısında da çalışabilir. Güvenli bir iletişim kanalı: Aktarılan datanın en güvenli nasıl olacağı hususunda Teldat yaklaşık 30 yıldır en pirestijli müşterilerle beraber projeler yapmıştır. Bankalar ve finansal kuruluşlar Teldat müşterilerinin büyük bir kısmını oluşturur. Bu yüzden Teldat’ın güvenlik ve zaman kazandıran yazılımlarını kullanan Teldat K hücresel yönlendirici, bankaların güvenle çalışmasını sağlar.

Daha fazla bilgi
    • -(3G, 3.5G, 4G, LTE) ana erişim olabildiği gibi WAN Etherneti desteklemek için de kullanılabilir(4G veya LTE erişim lisanslıdır). -4x Gigabit-Ethernet LAN Switch -PoE ile Gigabit Ethernet LAN Port (Ethernet üzerinden besleme) -Aygıtın içine gömülü WLAN IEEE 802.11 a/b/g/n arayüz ile profesyonel güvenlik sağlar. -3G ve 4G harici modemleri bağlamak için USB Host 2.0 port -İsteğe bağlı yazılım şifreleme ve şifrelenmiş trafiği optimize edebilme özelliği -Masa üstüne veya duvara kurulabilir. -Güç desteğini harici bir adaptör(90-240Vac adaptör) veya Ethernet(1xGigabit port PoE c ile alabilirsiniz. -Fan yoktur.