Başarı Hikayeleri

Çözümlerimiz ve başarı hikayelerimiz...

Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi, Bircom güvenceli Sennheiser CC 520’yi tercih etti

Türkiye'nin önde gelen güvenlik firmaları arasında yer alan Pronet Güvenlik, Alarm ve Çağrı Merkezi’nde kullanılmak üzere, Bircom güvenceli Sennheiser CC 520 çağrı merkezli kulaklığını tercih etti.

Pronet Güvenlik olarak müşterileri ile iletişim kurdukları her kanalın kendileri için ayrı bir önem taşıdığına değinen Pronet Güvenlik Tedarik Zinciri Müdürü Pelin Oruç, “Güvenlik gibi yüksek sorumluluk gerektiren bir iş yaptığımız için, Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’nin de bu kanallar arasında hayati bir role sahip olduğunu düşünüyoruz. Müşteri temsilcilerimiz ile müşterilerimiz arasındaki iletişimin kalitesinin ise ancak yüksek teknolojili donanımlar kullanarak artacağına inanıyoruz. Bu nedenle de kalitesi tüm dünya tarafından kabul edilen Sennheiser Communications’ın çağrı merkezleri için geliştirilen ürünü CC 520’yi tercih ettik. Sennheiser marka kulaklıkların sağlamlığı, ses kalitesi, konforlu kullanımı, fiyat performans oranı gibi özellikleri seçimimizdeki en büyük etkenler oldu” diye konuştu.

Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’nin 150 binden fazla aboneye 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verdiğini hatırlatan Oruç, “Sennheiser CC 520, müşteri temsilcilerimizin müşterilerimiz ile kesintisiz ve sağlıklı bir iletişim kurmalarında önemli bir rol oynuyor. Ürünün çağrı merkezleri için özel olarak geliştirilmiş olması sağlamlığı ve dayanıklılığı beraberinde getirirken, iki taraftan ayarlanabilir tacı sayesinde müşteri temsilcilerimize de konforlu bir kullanım sağlanmış oluyor. Bu alandaki tüm beklentilerimizi karşılayan böylesi gelişmiş bir ürün ile bizi buluşturduğu için Bircom’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Güvenlik sektörünün önde gelen markalarından Pronet Güvenlik’in Bircom’u tercih etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Sennheiser Ülke Müdürü Henri Ciprut ise, “Güvenlik gibi son derece hassas bir konuda görev yapan müşteri temsilcilerinin kulaklıklarının da üst düzey özelliklere sahip olması gerektiği düşüncesinden hareketle, Pronet Güvenlik’in en doğru seçimi yaptığına inanıyoruz. Sennheiser CC 520, Ultra Gürültü Filtreleme özelliği ile ortam gürültüsünü en aza indirerek müşteri temsilcisi ile müşteri arasında kusursuz bir ses iletişimi sağlıyor. 300 derece dönebilen mikrofon kolu her iki tarafta da kullanılabilirken, kevlar ile güçlendirilmiş kablo, mekanik dayanıklılığı en üst seviyeye çıkarıyor ve kopmaları önlüyor. Konforlu bir kullanım sunan Sennheiser CC 520 ile Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’nin verimliliğinin daha da artacağına inanıyoruz” diye konuştu.