Haberler

Yıldızların Tercihi Astell&Kern SP1000 Müzikçalar Türkiye’de Satışta

Yıldızlarıntercihi Astell&Kern SP1000 müzikçalar Türkiye’de satışta

Astell&Kern, Hollywoodyıldızlarından dünyanın en saygın müzisyenlerine kadar pek çok ünlü simanıntercih ettiği high-end müzik çalar ile bir ilke imza atıyor. 8 çekirdekliişlemciye sahip ilk müzik çalar olan A&ultima SP1000, türünün tek örneğiolarak biliniyor. Yüksek çıkış gücü, üst düzey ses kalitesi, üstün kullanımkolaylığı, hızlı şarj ve büyük ekran gibi özellikleriyle öne çıkan cihaz, ışığıfarklı açılardan yansıtan tasarımıyla da göz dolduruyor. A&ultima SP1000,ses kalitesinden ödün vermeyenler için kusursuz bir performans sağlıyor.

Astell&Kern, yeni high-endportatif müzik çalar ile sektörde ve ürün yelpazesinde bir ilke imza atıyor.Türünün tek örneği olan A&ultima SP1000, 8 çekirdekli işlemciye sahip ilkmüzik çalar olmasıyla dikkat çekiyor. Hollywood yıldızlarından dünyanın ensaygın müzisyenlerine kadar ünlü simalar bu cihazı tercih ediyor. En sonözelliklerle donatılmış SP1000, her zaman en iyisini arayanlar için artıkTürkiye’den de satın alınabiliyor.

Maksimum düzeyde ses kalitesi

8 çekirdek işlemcili A&ultimaSP1000, önceki modellere kıyasla daha yüksek çıkış gücü (3.9Vrms) sağlıyor.Sektörün önde gelen mikroçip üreticilerinden Asahi Kasei’nin amiral gemisi olançift AKM AK4497EQ DAC çipi, 32bit/384kHz çözünürlükteki müzikleri dönüşümegerek kalmadan oynatıyor. Sağ ve sol kanallar için atanmış ayrı DAC çipleri,daha geniş sahne ve daha iyi stereo ayrımı da sağlıyor. Her DAC çipi, zengin veberrak ses reprodüksiyonu oluşturarak dinleyicilerin sesten en iyi şekilde keyifalabilmelerine olanak tanıyor.

 

Geleneksel ses söz konusu olduğunda,çıkış gücü arttıkça ses daha fazla gürültü ve bozulmaya maruz kalıyor.Astell&Kern’in A&ultima SP1000’de kullandığı gelişmiş ses dizaynı vesinyal yönetim teknolojileri, daha fazla güç ve daha az gürültü sağlıyor.

Üstün kullanım kolaylığı

A&ultima SP1000, ana ekrandanmüzik oynatmayı sağlayan yeni kullanıcı ara yüzü ile kullanıcılarına müzikodaklı bir tecrübe yaşatıyor. Daha hızlı açılma süresi, gecikmesiz işlem yerinegetirme kabiliyetleri ve yeni hissel kullanımı kolaylaştıran ara yüzüyle en üstdüzey müzik çalar deneyimi sağlıyor. Ses yüksekliği ayarı, ekran açma-kapama vecihaz açma-kapama gibi özellikleriyle kullanım kolaylığını en üst düzeyetaşıyor.

Işığı farklı açılardan yansıtan tasarım

SP1000’in profesyoneller tarafındanrötuşlanmış doğal kıymetli taşlara benzetilen tasarımında egzotik metallerkullanılıyor. Taç şeklinde tasarlanmış ses kontrol tekerleği, ışığı farklıaçılardan yansıtıyor. Paslanmaz çelik kasaya sahip olan cihaz, darbelere karşıdayanıklı bir yapı oluşturuyor.

A&ultima SP1000, mükemmel ses kalitesinin yanı sıraAstell&Kern cihazlardaki en büyük HD5 720p dokunmatik ekranıyla gözdolduruyor. 5 inçlik ekran büyüklüğünü maksimize eden çerçevesiz ekran tasarımıdikkat çekiyor. Daha büyük ve daha parlak ekranda şarkı ve sanatçı bilgileridaha kolay okunabiliyor.

Hızlı şarjve dosya aktarımı

Yeni nesil USB Type-C, 10Gbps’a kadardosya aktarımı ve aynı kablodan aynı anda hem dosya aktarımı yapmayı hem deşarj etmeyi destekliyor. USB 3.0 protokolü diğer Astell&Kern müzikçalarlara kıyasla iki kat daha hızlı dosya aktarımı sağlıyor. Hızlı şarj(9V/1.67A) ile şarj etmek sadece iki saati alırken, 12 saate kadar aralıksızmüzik oynatabilmek mümkün oluyor.

A&ultima SP1000 müzik çalar, Türkiye’de 18.660,00TL’den satışa sunuluyor. Astell&Kern’in Türkiye distribütörlüğünü Bircomüstleniyor.Kasım - 2017 - Bülten