Haberler

Futbolist / Isopowerr ve Sennheiser İşbirliği

FIFA 18 ilk satışa çıktığında, Sennheiser Deneyim Merkezi keyifli bir etkinliğe sahne oldu. Sennheiser bu etkinliği sponsorluk anlaşması imzaladığı Futbolist ile birlikte gerçekleştirdi. Hepsi grubundan Cemre, eski Galatasaraylı futbolcu Evren Turan, Galatasaray Muhabiri Evren Göz, DHA Baş Muhabiri Serhan Türk, TRT Spikeri Volkan Kılıç’ın da katılımcı oldukları etkinlikte, Sennheiser‘in sponsor olduğu Türkiye’nin üç resmi FIFA oyuncusundan biri olan İsmail Can Yerinde (Isopowerr) hem FIFA 18 için önemli olan paket açma işlemlerini gerçekleştirdi, hem de ünlü katılımcılar ile keyifli maçlar yaptı.

Hafta sonu resmi FIFA maçlarında Game Zero kulaklığı kullanan İsmail, FIFA 18’de mükemmel performans sergileyerek 120 maçta 116 galibiyet alarak dünya sıralamasında 19. sıraya yükseldi. Türkiye’de şu an büyük bir farkla 1. olan Isopowerr, haftasonu liglerinde aldığı dereceyle Türkiye’yi Avrupa ve dünya arenasında başarıyla temsil etmeye devam ediyor.

ESL’in Türkiye’de gerçekleştirdiği resmi FIFA 18 turnuvasında da 5 Kasım 2017’de Uniq İstanbul’da final oynayacak olan Isopowerr emin adımlarla yolunda ilerliyor.


Ekim - 2017 - Bülten