Haberler

Grandstream Deneyim Günü


Türkiye’de Bircom güvencesiyle pazara sunulan tümleşik haberleşme ve ağ ürünleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden Grandstream ürünlerinin tanıtıldığı Grandstream Deneyim Günü, 23 Ağustos tarihinde Istanbul Le Meridien otelde gerçekleşti.


Grandstream’den Ortadoğu Satış Müdürü Mousa Abla ve Teknik Destek sorumlusu Aziz Bekki’nin yanı sıra Bircom Ürün Yönetimi Satış ve Teknik gruplarından yetkililerin eşliğinde düzenlenen deneyim gününde katılımcılar, ürünler hakkında sunumların yanı sıra canlı demoları da izleme olanağına sahip oldular.


Mini fuar formatında düzenlenen etkinlikte tümgün boyunca bir birini izleyen dört farklı sunum yapıldı.“Yeni Çağrı Merkezi ve CRM Entegrasyonu” başlıklısunumda Grandstream UCM serisi IP PBX'ler ile birlikte pazara sunulan ÇağrıMerkezi, CRM, CTI, yedeklilik gibi gelişmiş özellikler anlatıldı.

 

“Güvenli Geçiş Noktaları İçin SIP İnterkom”sunumunda GS Wave ile mobil uygulama üzerinden görüşme, ONVIF üzerinden görüntüaktarımı gibi tüm kapı iletişim ihtiyaçlarına çözümler tanıtıldı.


Indoor/Outdoor Wi-Fi Access Point konusundaise Grandstream in Wi-fi Acces Point ve VPN Router ürünleri tanıtılırken, Wi-Fitakvimi, izinli uygulamalar, bant genişliği kural yönetimi gibi gelen yeniözellikler açıklandı ve ürünün canlı demosu yapıldı.

 

Son olarak Grandstream’in web tabanlı video konferansve webinar hizmeti olan IPVideoTalk konulu sunumda ise 2017 Yılının En iyiWebRTC ödülü alan uygulama mobil aplikasyon ile birlikte kullanımı tanıtıldı.Eylül - 2017 -