Haberler

Astell&Kern SP1000 ve KANN Türkiye’deAstell&Kern SP1000 ve KANN Türkiye’de

Dünyanın en iyi taşınabilirHi-Fi müzikçalar markası Astell&Kern’in heyecanla beklenen KANN ve SP1000modellerin Türkiye’de satışa sunuldu.

SP1000, hem Astell&Kern ürünyelpazesinde hem de dijital müzikçalar alanında 8 çekirdekli işlemciye sahipilk cihaz olmasıyla öne çıkıyor. Bakır ya da paslanmaz çelik kasaya sahipbulunan Astell&Kern SP1000 çok daha hızlı ve kolay kullanımlı bir arayüzesahip bulunuyor. Bunun yanı sıra bağlantı arabirimi USB Type-C sayesinde çok süratliveri aktarımı gerçekleştiriyor ve daha kısa sürede şarj olabiliyor. Astell&KernSP1000’in bir diğer özelliği ise önceki modellere oranla daha yüksek çıkışgücüne sahip olması. Ses kalitesinden ödün vermeyenler için özel olarak tasarlanancihaz 32bit/384kHz’lik (native) mükemmel ses kalitesinin yanı sıra 5 inçbüyüklüğündeki 720p çözünürlüğe sahip ekranıyla göz dolduruyor.

Dünyadaki ilk all-in-onetaşınabilir müzik çalar olan Astell&Kern KANN, hem müzik çaları hem de güçlüamplifikatör tek bir cihazda buluşturuyor. Kulaklık çıkışlarından bağımsızbalanslı ve balanssız “line level” çıkış imkanı veren Astell&Kern KANN, yüksekkazanç ayarında balanslı çıkışta 7 Vrms, balanssız çıkışta ise 4 Vrms çıkışgücüyle benzersiz özelliklere sahip. Cihazın 512 GB’a kadar SD kart ve 256 GB’akadar mikro SD kart olmak üzere 2 kart girişiyle toplamda 832 GB’a kadaryükseltilebilen hafızaya sahip olması, geniş müzik arşivine sahip olanlarısevindirecek bir özellik. Ergonomik gövde ile üstün kullanım kolaylığına sahipolmasının yanı sıra 6200mA bataryası ile 15 saate kadar kesintisiz müzik dinlemeimkanı veriyor. USB Type-C bağlantı arabirimi ile daha kısa şarj süresi ve dahahızlı veri aktarımı ise Astell&Kern KANN’ın bir diğer önemli özelliği.

Temmuz - 2017 - Bülten