Haberler

Sennheiser CS:GO Ligi’nde Şampiyon Belli Oldu

Sennheiser CS:GO Türkiye Şampiyonası’nın final maçı binlerce e-spor ve oyun tutkununu Vodafone Arena’da buluşturdu

 

Oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olan Sennheiser CS:GO Türkiye Şampiyonası’nın final maçı Vodafone Arena’da gerçekleşti. Sennheiser ve Multiplayer’ın hayata geçirdiği Chapter serisinin beşincisi olan “Chapter V”, 10 Haziran 2017tarihinde yapılan final müsabakalarıyla tamamlandı. Büyük Final'de SpaceSoldiers ile Royal Bandits takımları karşı karşıya geldi. İki taraf arasında gerçekleştirilen mücadeleyi Space Soldiers 2-0 kazanarak şampiyonluğa ulaşan taraf oldu.

 

Finallerde Sennheiser’ın tüm oyuncu kulaklık segmentini deneyimleyen oyun tutkunları,finallerden önce gerçekleştirilen ve Twitch üzerinden yayınlanan online lig müsabakalarının canlı yayınlarında GSP 300 kazanma şansına sahip oldular. Büyük Final’de ilk harita Cobblestone oldu. Space Soldiers 16-8 kazanan taraf oldu.İkinci haritayı Royal Bandits Mirage olarak seçti. Ancak bu haritada da Space Soldiers kendi oyununu kabul ettirdi ve 16-3'lük skorla ikinci galibiyetine ulaşarak şampiyonluğunu ilan etti.

 

Mayıs ayı boyunca düzenlenen 26 online Counter-Strike müsabakası, Chapter V festivalinde düzenlenen büyük final maçı ile sona erdi. Oyun tutkunların yakından takipçisi olduğu Twitch’in, ilk defa resmi olarak katılım sağlayarak tüm oyun tutkunlarını finale davet etmesi ilginin doruk noktasına ulaşmasına neden oldu. Festival akışında katılımcılar online ortamda oynanan final maçlarının coşkusunu stadyum ortamında deneyimleyebildikleri gibi ödüllü turnuvalara da katılarak heyecanlı dakikalar yaşadılar. Oyun tutkunları bu festivalde Ahmet “Jahrein” Sonuç, Tuna“Pintipanda” Akşen, Ferit “wtcnn” Karakaya, Enis Kirazoğlu başta olmak üzere birçok oyun fenomeniyle tanışma fırsatını elde ettiler.


GSP 300 ile gerçek bir oyun deneyimi yaşayın

 

Canlı yayınlarda hediye olarak verilen GSP 300, Sennheiser’ın oyun tutkunları için özel olarak tasarladığı kulaklıklardan biri olarak biliniyor. Hafıza köpüklü kulak yastıkları sayesinde sınıfının en iyi akustik yalıtımını sunan bu kulaklık, gürültü engelleyici mikrofonu ile arka plan gürültülerini engelleyerek, oyuncuyu her zaman oyunun içinde tutmayı sağlıyor.

 

Daha üstün netlik ve gerçeklik ile oyun keyfini bir adım öteye taşıyan GSP 300 ile bas frekansları arttırılarak oyun deneyimi en üst noktaya taşınabiliyor. Seviye atlatmak isteyen oyuncular,yenilikçi bir tasarıma sahip olan bu kulaklığı PC, Mac, oyun konsolları, mobil cihazlar ve tabletler gibi pek çok platformda kolayca kullanabiliyor.Haziran - 2017 -