Açık Pozisyonlar

 • Kurulum ve Destek Mühendisi

  Tercihen üniversitelerin mühendislik fakültesinden mezun, (Elektronik, Haberleşme, Bilgisayar Mühendisi )
  Sektörde en az 3 yıl deneyimli,
  Temel network ve TCP/IP bilgisi, temel VOIP bilgisi, tercihen yeni nesil PBX sistemleri ve VOIP gateway cihazları ile daha önce çalışmış,
  Temel IP telephony bilgisi ve temel SIP protokolü bilgisi olan, Tercihen media gateway cihazlar hakkında bilgi sahibi
  İleri derecede sözlü ve yazılı ingilizce bilen,
  Tercihen CCNA sahibi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Bircom güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. İnsan kaynakları yönetiminde, şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı amaçlar. Bircom, ana sermayesi olan çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi görev bilir. Yenilikçi, sosyal ve özgün bir anlayışla hareket eden, küresel marka olma yolunda hızla ilerleyen Bircom çatısı altında görev yapmak arzusunda ve yukarıda sözü edilen niteliklere sahip iseniz boş olan Kurulum ve Destek Mühendisi pozisyonu, sizin için bir fırsat olacaktır.

  Başvuru için tıklayın
 • Ürün Yöneticisi/Yönetmeni

  Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,
  İleri seviyede İngilizce bilgisine (yazma, okuma ve konuşma) sahip,
  Ürünler ve Teknolojiler hakkında temel teknik bilgiye sahip,
  İletişim, sunum, müzakere ve karar verme becerilerine sahip,
  Proaktif,
  Müşteri odaklı,
  Beşeri ilişkilerde güçlü,
  Analitik düşünen,
  Takım çalışmasına yatkın ekip arkadaşları arıyoruz.

  Bircom güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. İnsan kaynakları yönetiminde, şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı amaçlar. Bircom, ana sermayesi olan çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi görev bilir. Yenilikçi, sosyal ve özgün bir anlayışla hareket eden, küresel marka olma yolunda hızla ilerleyen Bircom çatısı altında görev yapmak arzusunda ve yukarıda sözü edilen niteliklere sahip iseniz boş olan Ürün Yöneticisi/Yönetmeni pozisyonu, sizin için bir fırsat olacaktır.

  Başvuru için tıklayın