Başarı Hikayeleri

Çözümlerimiz ve başarı hikayelerimiz...

Acıbadem Sağlık Grubu Callipso Analyzer'ı Seçti...

Bu çözümle birlikte aynı zamanda, maliyetlerin de kontrol altında tutulabilmesi mümkün oldu. Bircom tarafından Acıbadem Sağlık Grubu'na sunulan çözüm, kurumun hastanecilik yazılımı ile entegre çalışabildiği için yüksek verimlilik avantajını da beraberinde getirdi.

Acıbadem Sağlık Grubu, farklı model ve markalar santrallere sahip olması, değişik programların servis ve hizmet ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılması nedeniyle merkezi bir kontrol altyapısı kurmayı ve bunun varolan yazılım ile entegre çalışabilmesine gereksinim duyuyordu. Bu ihtiyaç doğrultusunda Bircom uzmanları tarafından hazırlanan çözüm, Acıbadem Sağlık Grubu'nun kurumsal yapısına göre özelleştirildi.

Projenin hayata geçirilme sürecinde, sistemin bütün santrallerde dış etkenlerden en az etkileneceği şekilde kurulması na dikkat edildi. Veri akışında bir problem olmaması için alınabilecek önlemlere de ayrı bir hassasiyet gösterildi. Hatalı veri alınmaması için gereken noktalarda engeller oluşturulduğundan dolayı, projenin verimliliği de en üst seviyeye çıktı.

Proje sonrasında, Acıbadem Sağlık Grubu telefon maliyetlerini toplu olarak gözlemleyebilme ve kontrol edilme olanağına kavuştu. Yapılan entegrasyon ile telefon ücretlerindeki tasarrufun faturalara yansıması sağlandı.