2N® Lift8 Asansör İçi Kamera Modülü

Asansör İçi Kayıt Modülü

2N® Lift 8 Kamera Modülü, herhangi bir IP kamerayı bağladıktan sonra istediğiniz asansörü izleyebileceğiniz bir kayıt ünitesidir. Önceden belirlenen aralıklarla modül içerisindeki microSD kart'a mevcut asansöre kayıt gönderilir. Bu çözüm sayesinde sürekli olarak asansör kabinini izleyebilir, böylelikle bina güvenliğini geliştirerek anti-vandal çözümler üretmiş olursunuz.

2N® Lift 8 Kamera Modülünün en büyük katma değeri, asansör içerisinde yaşanabilecek herhangi bir şiddet olayında kameranın kırılması durumunda, modül içerisinde yer alana microSD karta kayı yapıyor olmasıdır. Modül, insanların ulaşamayacağı bir yere örneğin asansör kabininin üzerine yerleştirilmelidir. Modülün kayıt yeteneği sayesinde asansör içerisindeki hasara kimin yol açtığı kesin olarak belirlenebilmektedir. Asansör kabini içerisinde meydana gelen olayları belirli bir döngü halinde kayıt edebilmek önemli bir konudur. MicroSD Kart içerisinde yer kalmadığında modül otomatik olarak en baştaki kayıtlardan başlayarak tekrar kayıt etmeye başlar.

Buna ek olarak 2N® Lift 8 Kamera modülü "Takı-Çalıştır" prensibine göre dizayn edilmiştir ve izlemek istediğiniz asansörün içerisinde yerleştirip bağlantılarını yapmanız yeterlidir. Bu modülü kullanmak için tek yapmanız gereken ; 1 adet IP kamera, 1 adet microSD kart ve 1 adet harici güç kaynağını 2N Lift8 Kamera modülüne bağlamaktdır.

Daha fazla bilgi