2N® EasyRoute

2N EasyRoute, 3G mobil telefon ağı üzerinden genişbant internet bağlantısı sağlayan hem bir kablosuz (wireless) 3G router hem de sabit cep terminali özelliği ile kullanıcılarına büyük konfor getiriyor.

2N EasyRoute çok kullanıcılı ortamlara kablolu veya kablosuz internet erişimi sağlarken SMS dahil tüm telefon işlevlerini yerine getirebilir. Ayrıca GSM aramalarınızı EasyRoute'a yönlendirip ekonomik görüşme paketlerini kullanarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Küçük ofisler ve ev tipi işyerleri için ADSL'e alternatif oluşturan 2N EasyRoute, sabit telefon hattı olmayan yerlere de ses ve internet çözümü sunmaktadır.

Daha fazla bilgi
    • - Aynı anda ses ve veri aktarımı - UMTS kapsama alanında yüksek hızlı internet bağlantısı (maks 7,2 Mbps) - Analog telefon veya PBX'lerin dış hat girişleri ile bağlantı - Wi-Fi aracılığıyla çok kullanıcılı bağlantı - 4 Ethernet portu ile kablolu PC bağlantısı - Kolay kurulum ve web arayüzü aracılığıyla hızlı yapılandırma - 12/16 KHz ücretlendirme - Baby Call özelliği (numara tuşlamadan otomatik arama)